KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Bokverk 13967337
nr 1396 7337
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Bokverk, "Stockholmsbilder från början af 1900-talet". Komplett, 200 bilder med Stockholmsmotiv. P. A. Norstedt & Söner, Stockholm. Bladets mått: 40,5x31,5 cm
Kondition: ngt gulnade blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:44:18
5/5 14:57:48
800 kr
10/5 16:14:51
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg